Четвер, 25.04.2024, 14:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше опитування
З якої Ви територіальної громади ?
Всего ответов: 57

Головна » Статті » Сервіс / послуги » Інші [ Додати статтю ]

Який оптимальний бюджет для молодої сім'ї


Слідуючи найважливішим порадам, можна уникнути будь-яких проблем і зрозуміти скільки грошей потребує молода українська сім’я для комфортного життя та щоб в майбутньому уникнути великих помилок.

Далеко не кожна людина знає, як грамотно вести сімейний бюджет, а якщо навчитися правильно розпоряджатися власними грошима, то можна не тільки забути про примусову економію в кінці місяця, але і обрати щось реально важливе.

Аналіз всіх витрат і доходів протягом декількох минулих місяців повинен стати основою при плануванні бюджету сім’ї. Період, на протязі якого ви будете вимушені ретельним чином розписувати всі нюанси, пов’язані з вашим фінансовим положенням, може тривати від трьох до шести місяців.

Закономірність, яка виробиться за цей час, дозволить вам виявити ті чи інші фактори, від котрих залежить поточний бюджет недавно створеної сім’ї. Після визначення загальної картини попередніх доходів та витрат, ви зможете подумати про те, як оптимізувати власні фінанси.

Важливі рекомендації для складання сімейного бюджету

Перед складанням сімейного бюджету, молода сім'я повинна ознайомитися з усіма існуючими при цьому етапами:

  • підрахувати заплановані доходи, такі як заробітна плата, соцвиплати, додатковий заробіток і т.д.;
  • потрібні щомісячні витрати, котрі треба класифікувати додатковими підкатегоріями: а) дитячими витратами; б) в цілому сімейними витратами; в) персональними витратами на кожного члена родини;
  • ті, хто бажає отримати кредитні кошти, повинні і їх включити в особистий бюджет, бо кредит потребує щомісячних виплат;
  • відкладати гроші на покупки, за котрі потрібно заплатити великі гроші;
  • засоби для потреб поточного характеру: продукти харчування, комунальні платежі, аптечні покупки та ін.

Також потрібно мати на увазі «непередбачені витрати», котрі знадобляться при поломці побутової техніки чи при хворобі когось із членів родини. Не можна забувати і про відпочинок, на який також знадобляться деякі кошти. В цьому питанні стане на поміч кредит під 0 відсотків від українських МФО.

Варіанти ведення бюджету сім’ї
Після складання детального плану усіх плануючих доходів і розваг, потрібно просто дотримуватися кожного пункту, постійно записуючи всі надходження і витрати своїх фінансів. Для цього можна використовувати звичайний блокнотик, або електронну таблицю Ексел, за допомогою якої, до речі, здійснюються автоматичні підрахунки, що допоможе зекономити ваш час.

Робота великої кількості програм і додатків, розроблених на сьогоднішній день, відбувається на безкоштовній чи платній основі. Вони мають своєю основною функцією максимально точний підрахунок, а також надання допомоги при майбутньому плануванні сімейного бюджету.

Підсумки
В Україні встановлений прожитковий мінімум на дорослу дієздатну людину на рівні 1777 гривень, що можна небезпідставно назвати дуже малим показником, який реально не відповідає існуючим потребам і витратам.

Точний підрахунок витрат на місяць показує в результаті суму від 8 до 12 тисяч гривень, навіть без урахування витрат незапланованого характеру. Звичайно, з огляду на встановлену в Україні мінімальну зарплату на рівні 3 723 грн, а в столиці в середньому – від 10 до 12 тисяч, такий стан справ викликає занепокоєння.

Планування витрат у таких ситуаціях можна назвати невід'ємною частиною ведення сімейних справ. При цьому слід пам'ятати, що про хороші результати можна буде говорити тільки при постійному плануванні такого обліку. Тому розпочату справу необхідно продовжувати навіть у той момент, коли фінансове становище вашої родини почало поступово покращуватися.
Категорія: Інші | Додав: (11.07.2019) W
Переглядів: 405 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Додати на сайт

Додати матеріал


Посилання





Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Хостинг от uCoz   | Матеріали Апостолове WebArchive

Lypka Denys | 2010 – 2024